“Behzat Ç. bu kez KCK tutuklularını anlatacak: ‘Hodri meydan, isterseniz bunu yayınlamayın’ ” – Sol

“Behzat Ç.” dizisi. Kaynak : Sol

“Behzat Ç.’nin yazarı Emrah Serbes, dizinin 80. bölümünde KCK tutuklularına değineceklerini belirterek, “Hodri meydan. İsterseniz bunu yayınlamayın” dedi.

Star TV’de yayınlanan “Behzat Ç.”nin yazarı Emrah Serbes, 80. bölümde KCK tutuklamalarını ele alacaklarını açıkladı.

“Memleketin Hali” adlı programa konuk olan Serbes, burada yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bize sürekli baskı yapıyorlar. Diziye başladığımızda saat 20.00’de yayınlanıyorduk. Ondan sonra 2’nci sezonda saat 22.00’ye attılar. Bu sezon da saat 23.00’e… Ayrıca ‘13+’ sınırı getirdiler. Ondan sonra sabah kuşağına doğru atacaklar. Bu gidişle Seda Sayan’dan önce yayınlanacağız. Ama bu halk her şeye rağmen izlenmez sanılan dizimizi izliyor.

Şimdi biz 80. bölümde KCK tutuklularına değiniyoruz, bunu yazıyoruz. İsterseniz bunu yayınlamayın. Hodri meydan, yayınlamayın. Ne yapacaksınız, bizi kaldıracak mısınız? Kaldıramazsınız. Seyircimize de söylüyorum, bize sahip çıkın. Eğer yayınlamazlarsa üstüne gidin diyorum.”

Source : SolCiter ce billet
Julien Paris (2012, 22 novembre). “Behzat Ç. bu kez KCK tutuklularını anlatacak: ‘Hodri meydan, isterseniz bunu yayınlamayın’ ” – Sol. « Devam edecek... ». Consulté le 15 juin 2024, à l’adresse https://doi.org/10.58079/njnp

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur comment les données de vos commentaires sont utilisées.

Rechercher dans OpenEdition Search

Vous allez être redirigé vers OpenEdition Search